Klub Sportowy ARTEMISFoto

Wyniki

VII DZIESIĄTKA ARTEMISU

29 maja 2013

Wyniki wg kategorii

Klasyfikacja generalna - TUTAJ

 

3 km
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1BąkKarolina1990Oleśnica17118,40  
2FedorczukGrzegorz1974Wrocław17019,52  
 
K-20
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1BarbaraSobczyk1986Biegiem po Zdrowie Team ASA16841,13 19
2AleksandraBoroń1991ITMZM 2013445,45 36
3NataliaWilińska1993ARTRESAN ACTIVE1547,30 52
4MagdalenaJarzębowicz1986Wrocław654,33 76
5KamilaMacudzińska1989TEAM ASA - Biegiem Po Zdrowie1054,52 78
6MonikaOkrój1986Ostrów Wielkopolski1255,24 80
7MariaJędrzejak1988Ostrów Wielkopolski5158,17 87
 
K-30
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1JustynaStefaniak1976KB LUPUS OLEŚNICA3145,49 38
2LuizaWedral1976Wrocław3352,54 72
3IlonaSerafin1976Wrocław2753,41 75
4EwaSocha1983Wrocław2954,45 77
5RenataGrygielska1975Szklary Górne2354,58 79
6SabinaĆwiek1978SG SQUAD2056,43 83
7JustynaDłubała1981Szklary Górne2157,04 86
8AlinaSowa1976KTA Psie Pole20558,37 90
9DagmaraPawlik1983Wrocław2558,52 92
 
K-40
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1AgnieszkaMizera1969Wrocław3549,15 61
 
K-50
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1WiesławaTomczak1961WKB PIAST WROCLAW3856,44 84
 
M-20
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1KrzysztofBorucki1991Artresan Active Team4639,41 13
2PrzemysławNiezgódka1984WKB PIAST WROCŁAW5942,02 21
3PawełRaja1985Skyrunning Polska6243,20 25
4PrzemysławLisowski1987KS Artemis5343,27 26
5TomaszMacudziński1993Team ASA - Biegiem po zdrowie Wrocław5743,55 27
6KrzysztofRodak1988Wrocław6345,28 32
7MaciejMaciejewski1989Pro-Run Wrocław5645,37 34
8TomaszGruszka1989Techland16945,42 35
9BartoszPakuła1991Ostrów Wielkopolski6045,59 39
10KamilMarciniak1985Wrocław5847,00 47
11RobertSzydłowski1984Wrocław6547,50 53
12PatrykChruściel1986Wrocław4748,12 55
13JanuszŁopusiewicz1984Wrocław5549,24 62
14WalczakRoman1984niezrzeszony16251,17 66
15KowalikTomasz1988niezrzeszony16451,17 66
16MieszkoWiktorski1981Trenuj z nami16680,00 94
 
M-30
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1BeniaminBuszewski1974Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci7135,35 1
2DominikKrumin1981WKB Piast Wroclaw8837,40 2
3MaciejWesołowski1982WKB Piast Wrocław15637,46 3
4ArturGułaj1977LEGNICA8137,55 4
5GrzegorzUramek1974Oborniki Śląskie11138,10 5
6GrzegorzGrablewski1975WKB Piast Wrocław7938,35 6
7SzymonLatała1978Malczyce9339,01 8
8MarekDłubała1981Szklary Górne7639,13 9
9ŁukaszKulczewski1980KB Vamos Amigos Wrocław9239,17 10
10SebastianCiesiółka1975KS Artemis Wrocław7239,25 11
11ArturSierka1981wkb piast wroclaw10239,30 12
12RyszardRowszar1975Bystrzyca Kłodzka10039,49 15
13PiotrBąk1978KB Lupus Oleśnica6941,11 18
14AdamCzykinowski1976Biegiem po Zdrowie Team ASA7541,56 20
15GrzegorzKłopotowski1975Lwówek Śląski8542,29 22
16ŁukaszKowalczyk1982Team ASA Biegiem po Zdrowie, Wrocław8743,11 24
17MateuszSzot1982WKB Piast Wrocław15745,26 31
18FryderykPociejowski1982Biegiem po Zdrowie - Team ASA9945,32 33
19WojciechSmagała1981WKB PIAST WROCŁAW10445,48 37
20KonradRzatkiewicz1979KSDW17246,02 40
21PawełTubicz1979Wrocław11046,09 41
22PawełGrundys1981PieMy8046,28 44
23IreneuszKontecki1975Wrocław8646,35 45
24TomaszKania1979Team ASA- Biegiem Po Zdrowie8347,11 48
25SzymonStopa1977Wrocław10747,18 50
26ArekCiszewski1979WKB Piast Wrocław7449,02 60
27PiotrGawron1976Wrocław7849,42 63
28TomaszBukowski1983Wrocław7050,37 64
29AdamZimoń1975RKB11251,01 65
30MateuszJarzębowicz1982Wrocław8251,37 68
31TomaszKrzystek1982PieMy8952,10 70
32MarcinBachórz1982Wrocław6756,24 81
33JarosławCzerniak1978Pro-Run Wrocław16056,24 81
34MichalSternalski1976wroclaw10656,45 85
35BartoszĆwietkowskiSkyrunning Polska15458,26 88
 
M-40
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1JerzyUlisuz1969Bystrzyca Kłodzka16738,44 7
2SławomirWiśniewski1973Drużyna Szpiku16139,47 14
3ArekZieliński1966WKB Piast Wrocław15840,30 17
4PiotrBorochowski1972Athletics Forever PL20442,55 23
5MariuszCieślak1972WKB PIAST WROCŁAW11444,55 29
6ArturBorucki1964Centrum Szkolenia Wojsk Inż..15945,00 30
7PiotrKlamerus1973Piemy11946,20 42
8JacekSozański1972in-motion team12647,27 51
9PawełStawarz1969Oleśnica12747,56 54
10PiotrKnapik1973Wrocław12048,32 58
11DariuszCierzniewski1965Legnica11348,54 59
12TomaszKnot1968Tarnów12152,35 71
13DanielHuchrak1972Wrocław11758,35 89
 
M-50
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1HenrykTomczak1962WKB PIAST WROCLAW14440,01 16
2MarekWiącek1962Biegiem po zdrowie Team ASA14543,57 28
3StanisławWesołowski1954WKB Piast Wroclaw15346,26 43
4DariuszSmaza1963WKB Piast Wrocław14246,55 46
5TadeuszBabski1957KB Harcownik13248,23 57
6JanMandat1959KB Lupus Oleśnica13753,08 73
7MarekŁabuz1956WKB PIAST13653,33 74
8ZbigniewPisua1956Skyrunning Polska15558,38 91
 
M-60
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1AndrzejSZCZEŚNIAK1949KS Artemis Wrocław15047,15 49
2AdamMusur1953KB Lupus Oleśnica14948,21 56
 
M-70
M-ce Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła, miejscowość Nr Czas M-ce gen.
1LeonDubij1941WKBPIAST WROCLAW15151,39 69
2MarianPawlaczyk1934WKB Piast Wroclaw15265,00 93

 

Klub Sportowy Artemis Wrocław - artemis.wroclaw.pl

Redakcja: Róża Spiliszewska - ozam@gazeta.pl